Sunkel - components upholstery Europe

Firma

Firma Sünkel byla založena v roce 1970. Během let, kdy se se pohybujeme v nábytkářské branži, jsme se etablovali jako spolehlivéhý partner. Naše síla spočívá v enormní skladové kapacitě. S našimi pobočkami se setkáte v Německu, Polsku, Rumunsku, Česku, Bosně a Hercegovině a ve Slovinsku. Z těchto lokalit jsme schopni dodávat téměř do všech koutů Evropy. Díky přepravě především vlastními dopravními prostředky, můžeme garantovat  rychlé a jisté dodání zboží.

Vážení výrobci!

Nábytek je něco velmi individuálního – důraz je kladen na funkčnost a preciznost  vyhotovení a malé detaily jsou často rozhodující. Každý z nás ocení na jednom kousku nábytku něco jiného. Je to tak ?

Uvědomujeme si, jak komplexní je proces výroby nábytku a dobře víme, kolik faktorů rozhoduje o úspěchu jednoho kusu nábytku. Abychom Vám pomohli a naplnili sny našich společných zákazníků, nabízíme Vám nejen rozsáhlý sortiment produktů k výrobě nábytku, ale stejně tak i odbornou konzultaci. Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou a my jsme přesvědčeni o tom, že Vás dostatečně osloví.

Využijte našich dlouholetých zkušeností v poradenství a vývoji. S nasazením Vám jsme plně k dispozici. Díky úzké spolupráci s našimi obchodními partnery, jako např. Firmou Ferdinand Lusch GmbH, se s Vámi prakticky můžeme podílet na produkci a inovování nábytku.

Do budoucnosti se díváme optimisticky, jelikož díky upřímnosti, spolehlivosti, přesnosti a loajalitě při všech obchodech, také pro Vás můžeme být cenným  partnerem.

<
stat4u